Підтримані проекти
03 March 2012Вчора, 2 березня, відбулося засідання Експертної ради. Обговорення було найбільш напруженим із усіх, зафіксованих за історію і3. Справа в тому, що конкуренція між проектами виявилася дуже високою. Орієнтовно 1 до 10. Деякі цінні проекти не вдалося підтримати власне і лише через високу конкуренцію. Цим разом міцною виявилася репрезентація фестивалів: підтримано 5 фестивальних проектів.
Отже, підтримано такі проекти (на повну суму або частково):
-
Львівська Міська Громадська Організація «Музей Ідей» – VII Фестиваль незалежного кіно «КіноЛев» (Львів, 21-26 серпня 2012 р).
-
«Київський Національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка Карого» - Міжнародний фестиваль театральних шкіл «Натхнення».
-
Благодійний Фонд імені Івана та Юрія Липів - Фестиваль німого кіно та сучасної музики «Німі ночі».
-
Тимофій Гаврилів - Участь українських письменників в Salon du Livre (Парижський книжковий салон) та авторські зустрічі в «LA LIBRAIRIE DU GLOBE» (Париж, Франція) в рамках проекту «Більше країн‐більше книжок».
-
Євгенія Кононенко (Мяка) - Участь українських письменників в Salon du Livre (Парижський книжковий салон) та авторські зустрічі в «LA LIBRAIRIE DU GLOBE» (Париж, Франція) в рамках проекту «Більше країн‐більше книжок».
-
Євген Положій - Участь українських письменників в Salon du Livre (Парижський книжковий салон) та авторські зустрічі в «LA LIBRAIRIE DU GLOBE» (Париж, Франція) в рамках проекту «Більше країн‐більше книжок».
-
Громадська Організація «Асоціація дизайнерів-графіків 4-й Блок» - Міжнародна триєнале екологічного плакату «4-й Блок 2012».
-
Всеукраїнська Громадська Організація «Український комітет «ІКОМ» - Проект Міф «Українське бароко» (Національний художній музей України).
-
Ямчук Анна - Участь у навчальній програмі для музейників-освітян при Єврейському Історичному Музеї (Амстердам).
-
Громадська Організація «Wiz-Art» - V Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art.
-
Громадська Організація «Гараж Генг» - Синтез літератури, живопису, музики та відео на основі українського перекладу книги Букірівського ліуреата DBC Pierre «Lights out in Wonderland».
-
Марія Поньомарьова – «Пост-продакшин ігрового короткометражного фільму «Диригент».
-
Володимир Цюпко – «Створення та видання книги «Художники Модерністи Одеси. Від нонконформізму семидесятих і до нашого часу».
-
Фундація "Центр Сучасного Мистецтва" – «Програма експеремантальних художніх проектів ПОШУК».
-
ТОВ «Край Кінема» - Украинский фильм «Гамер» для украинского зрителя.
-
Херсонська міська асоціація журналістів «Південь» - Створення документального фільму «Поет серед людей /Poet on the rub» у міжнародній копродукції.
-
Громадська Організація «Український центр розвитку музейної справи» - Науково-технічний музей 2.0.
експерт з культури
Other Accounts
Щойно запустили конкурс, а вже наближається перший дедлайн. Точніше кажучи, дедлайнів на участь у конкурсі у нас немає - заявки приймаються постійно. АЛЕ є дедлайни на розгляд заявки на найближчому засіданні Експертної ради. Якщо Ви хочете, щоб ...
Що для нас несподівано, то це те, що досі доволі мало людей звернулося по гранти на професійні подорожі. А рішення щодо грантів на подорожі приймається оперативніше, ніж щодо "великих грантів" - упродовж 8 тижнів з моменту подання ...
Найчастіше повторюване питання зучить так: "Скажіть, будь ласка, чи є сенс нам/мені подаватися на конкурс?". Зазвичай, відповідаю тільки щодо того, чи відповідає людина або організація формальним критеріям участі в конкурсі. І ...
Все ж таки, час-від-часу продовжують виникати питання стосовно того, які інституції можуть брати участь у конкурсі - прибуткові чи лише неприбуткові. Відповідаємо: таки лише неприбуткові. І це принципова позиція програми. Ми надіємося розвивати ...
Все частіше виникає питання, якого типу організації беруть участь у конкурсі проектів. Отже, це можуть бути й недержавні організації, і культурно-мистецькі організації державного типу, АЛЕ це мусять бути неприбуткові інституції. Або окремі ...